ДП Преса

logo-270
Рейтинг:

оценок 4

ержавне підприємство (ДП) «Преса» створено у травні 1998 року. Діяльність підприємства направлена на задоволення потреб фізичних і юридичних осіб у періодичних і неперіодичних виданнях, іншій друкованій продукції на території України та за її межами.Досвід розповсюдження періодичних видань, потужна виробнича база, кваліфікований персонал, бездоганна ділова репутація дозволяють підприємству займати вагоме місце на ринку розповсюдження періодики.В підприємстві працюють 590 працівників.Діловими партнерами ДП «Преса» є понад 1000 видавництв, редакцій, фірм та зарубіжних контрагентів.Двічі на рік, для проведення передплати на I-ше та II-ге півріччя, підприємство видає «Каталог видань України» та «Каталог видань зарубіжних країн».Об’єднаний тираж каталогів – 250 000 примірників.Разові тиражі загальнодержавних і зарубіжних видань, що розповсюджуються ДП «Преса»:передплатний – понад 16 000 000 примірниківроздрібний – близько 1 500 000 примірниківразовий усіх груп видань (у т.ч. місцевих), що розповсюджуються підприємствами зв’язку за передплатою– понад 23 000 000 примірників.Загальний річний тираж періодичних видань та книг, які експедируються ДП «Преса», становить близько 600 000 000 примірників.ДП «Преса» пропонує широкий спектр послуг, які користуються попитом споживачів на сучасному ринку розповсюдження періодичних видань, а саме:організація та проведення передплати періодичних виданьорганізація роздрібного продажу газет і журналівекспедирування та відправлення періодичних видань по передплатіекспедирування і відправлення періодичних видань, що розповсюджуються вроздріб за замовленнями регіональних дирекцій поштового зв’язку та інших підприємств (фірм) Україниекспедирування роздрібних тиражів видань за замовленнями редакцій (за прямими договорами редакцій з іншими підприємствами-розповсюджувачами)видача тиражів видань редакціям та іншим одержувачамвідправлення тиражів періодичних видань та іншої друкованої продукції поштовими відправленнями як по території України, так і за її межіпакування друкованої продукції в поліетиленову плівкуорганізація розповсюдження рекламно-інформаційних матеріалівдизайн та розробка рекламних оригінал-макетів для поліграфіїрозміщення художньо оформленої реклами на сторінках передплатних каталогіворганізація і проведення конкурсів по передплаті.

Отзывов о работе в ДП Преса - 5

 • user avatar
  Моя оценка:

  Заработная плата белоснежная практически у всех. Мне продукция нравиласьДелали очень хорошие тренинги, вызнал много полезной инфы, получил опыт и актуальный в т.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Дебильнык планы и отчеты Сокращения во время кризиса проходили хоть и тихо, но весьма неприятно. К сотрудникам относятся как к скотыам,а то что касается перспективы работы -лежать на диване и то перспективней.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Колектив — супер!. За эти пару лет даже никогда не появлялось поводов для конфликта либо выяснения отношений. Приемлимо приемлемый график,соцпакет,отличные дела меж рядовыми сотрудниками.

 • user avatar
  Моя оценка:

  В последнее время вообще маразм и фашизм — заставили всех работников подписать договора о материальной Директор с манией величия, (Не царское это дело) хотя бьёт себя в грудь и кричит я мужик слова я мол человек обязательный, а на деле фуфло!

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Предприятие очень дружное. Зарплата вовремя. Работа ненормированая — то густо то пусто. Есть премии постоянные. Директор, и весь пресонал супер.Полный соц.пакет.Минусы: Карьерного роста как такового нет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *