Один отзыв о работе

 • user avatar
  Моя оценка:

  Плюси:
  — чудовий колектив, не останню роль у згуртуванні якого зіграла тиранія менеджмента;
  — зручне місцезнаходження офіса (в Одесі, у Львові — так собі), людям з вечірнім графіком роботи компенсується таксі;
  — зарплата у долларах, немає затримок у виплаті;
  — більшість супервайзерів у Америці нормальні адекватні люди;
  — можна влаштуватися без досвіду роботи.
  Мінуси:
  По-перше, дуже показовим є те, що кожний плюс (окрім зарплати у валюті), так само легко перетворюється в мінус. Гарний колектив, де всі з усіма дружать, з точки зору менеджмента тут же стає рассаднікам сплєтєн і мало не революційною ячейкою, яка старається повалити керівників в Україні. Зручне місцезнаходження офіса стає «вважай, що твоя компенсація на таксі це підвищення зарплатні, я ж знаю, де ти живеш, нашо тобі на таксі їздити з роботи о 12 ночі, і пішки дійдеш». Більшість супервайзерів нормальні, так, але є й відвертий неадекват, які вважа ють, що ми тут маємо навколішки повзати і п’яти цілувати, за те що американці з барського плеча нас тут трудовлаштовують.
  Працювати більшості доведеться і на наші, і на американські свята, вихідний 1 січня подається як велика послуга, яку український менеджмент кров’ю і потом місяцями вибивав в Америки. Відпустка 10 днів. Зарплату не підвищують НІКОЛИ, і не важливо, скільки ти працюєш і наскільки хороші в тебе результати — був випадок, коли дівчину, яка після серйозного підвищення (з оператора Track & Trace до HRa) попросила підняти платню, просто звільнили.
  Звільнення — це окрема тема. Звільняють БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ (забудьте про ваше КЗОТівське попередження за 2 тижня, тут це нікого не цікавить), причому без попередження навіть вашого безпосереднього координатора в Америці. СПД вам доведеться закривати самому, і, природно, з нашою податковою нічого легкого вам там не світить.
  Менеджмент української частини фінансової команди представляє собою параноїдальну особу, яка панічно боїться пліток про свою особу та свою кращу подругу-HRa, але не здатна задуматися, що такий страх лише викликає підозри про те, що ж там такого, щоб так боятися. Відтепер у команді заохочуються доноси, а людина, яка власне є «інформатором», не ховаючись і не соромлячись, потім приходить і всім повідомляє, що це вона доносить на людей, і що від неї залежить, працюватимеш ти тут завтра чи ні. Ведеться повна перлюстрація переписки, причому част о просто менеджер сідає за ваш комп’ютер у вашу відсутність і починає тикати в усе, що її цікавить.
  Персонально для мене найгіршим було те, що менеджер Катерина і HR Крістіна постійно кидали фрази на кшалт «вы контракт кровью не подписывали, если вас что-то не устраивает — на воздух» (цитую дослівно), і намагалися нас переконати, що скрізь умови ну такі ЖАХЛИВІ, що ми до гробу маємо бути вдячні, що нас взяли гребти на цю галеру. Це просто непрофесіоналізм, неграмотність і несмак. HR при звільненні може здивовано роззявити рота і заявити «НІЧЕГО СЄБЄ У ТЄБЯ БИЛА ЗАРПЛАТА» — дуже професіонально, ага. Менеджер Катерина може відверто збрехати тобі в очі про речі, які ну дуже легко перевірити, і до цього ще докинути фразочку типу «ну це ж твоє перше місце роботи, дівчинко, що ти ваабще панімаєш». Ну і на додачу, готуйтеся до постійного порушення вашого персонального простору найбанальнішим і найгидкішим чином — менеджер Катерина дуже любить нахилятися до вас так, щоб її розпущене волосся торкалося вашого обличчя, а її груди — вашого плеча. За таке в Америці можна до суду йти, між іншим.
  На завершення, хочу відміти, що це може бути цілком нормальним першим місцем роботи (залежно від того, до якої команди потрапиш), але треба морально готуватися, що досвід, який можна здобути в PLS якимось індексером чи аплоудером, прийдеться запхати собі до дупи при наступному працевлаштуванні. Якщо вам потрібні гроші — це не такий уже поганий вихід, заради зарплати люде реально ще й не так горбатяться, але головне — не вестися на всю цю дурість про аттракціон невиданої американської щедрості і знати, що є багато місць, де таку людину, як ви, будуть цінувати набагато більше за ті самі гроші, а коли ти відчуваєш, що твою роботу цінують і поважають тебе як працівника — робота робиться набагато якісніше і приносить набагато більше дивідендів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *