Конс на Біѕ

Опубликовано в категории комментария 23
logo
Рейтинг:

оценок 8

Бізнес-клуб підприємців

Бізнес-клуб підприємців Конс на Біѕ — це закритий клуб для власників бізнесу. Спільнота налічує більше 30000 чоловік, 72% підприємців збільшили свій дохід в 2 рази за перші пару місяців навчання. Компанія не стоїть на місці в розвитку, постійно поповнює свої знання і ділиться ними. Для співробітників компанії КнБ пропонує такі умови праці: — навчання з нуля за рахунок компанії; — оплачуване стажування; — вибірковий внутрішній доступ для співробітників до закритих програм навчання; — робота віддалено, є своя вебкімната; — якісний платний софт для підтримки співробітників. Цінності Конс на Біs полягають в тому, що за рахунок розвитку малого і середнього бізнесу, піднімається і поліпшується економіка країни. Для того щоб стати частиною команди вам потрібно звернутися за формою зворотного зв’язку на сайті https://kons-na-bis.com/kontakty/ КнБ відгуки від співробітників на сторінці нижче допомагають потенційним кандидатам дізнатися всі умови роботи з перших вуст.

Отзывов о работе в Конс на Біѕ - 23

 • user avatar
  Моя оценка:

  11w5da

 • user avatar
  Моя оценка:

  67cj8z

 • user avatar
  Моя оценка:

  8n0pml

 • user avatar
  Моя оценка:

  qekzum

 • user avatar
  Моя оценка:

  ba4tnr

 • user avatar
  Моя оценка:

  jtmvdv

 • user avatar
  Моя оценка:

  Взаємодія з HR-відділом цієї компанії залишила багато бажати кращого. Їхня відстороненість і непривітність створили враження, ніби вони не зацікавлені в наборі нових співробітників. Вони представляють компанію, яка, здається, не цінує своїх працівників, оскільки не надає жодних соціальних гарантій чи стабільності. Вони пропонують непривабливі умови праці, такі як вимога купити білий фон для роботи. Обіцянки високої зарплати розвіюються, коли стикаєшся з реальними цифрами, що виявляються набагато меншими. В кінці кінців, виходить, що відсоток котрий отримуєш за роботу з клієнтом залежить від настрою керівника, а не від якісної роботи. Це місце, на жаль, не вартує витраченого на нього часу.

 • user avatar
  Моя оценка:

  hwujea

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Приємно, коли на роботі тримає не лише зарплата, а й приємні умови. Є мотивація, хороше навчання і мені подобається наша команда, всі дуже дружні, хоч і перебуваємо в різних містах. Війна не погіршила умови роботи, довго приходили до тями на початку, але повернулися з новими силами й зарплата не зменшилася. Сподіваюся надовго затриматись у цій компанії, йти зовсім не хочеться.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Великий плюс, що в КнБ є можливість кар’єрного зростання. Я прийшов працювати менеджером з продажів, а зараз уже помічник керівника. Підвищили на посаді навіть під час війни! А це дорогого варте! Колеги дуже допомогли на початковому етапі. Робота онлайн зручна, ми всі постійно на зв’язку, є дедлайни, але де їх немає, скажіть?) Ми працюємо лише на результат!

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Великий плюс, що керівництво КнБ менеджерам з продажів дає доступ до своїх ексклюзивних тренінгів. Я собі дуже багато необхідної та цікавої інформації з них почерпнула для роботи. Із зарплатою жодного разу не підвели, в колективі всі на позитиві, допомагають одне одному, керівництво проводить мозкові штурми. Загалом робота вирує, дуже цікаво!

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Працюю персональним менеджером у компанії. Прив’язана до клієнта, який проходить курс. Відповідаю на запитання, допомагаю із завданнями тощо. Робота подобається, потрібно бути організованою, трішки психологом і вчителькою) Узагалі, все добре, гарна підготовка та навчання до моменту, коли тебе пускають працювати з клієнтом. Зарплатня влаштовує, без розчарувань, є повноцінні вихідні.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Для мене великий плюс, що в КнБ можна працювати віддалено, причому зарплату платять вище, ніж я заробляла на минулій роботі в офлайн-режимі. I співробітників з початком війни не звільнили, а навпаки — зарплату зберегли і всіляко підтримували та мотивували. Дуже хороші в компанії куратори та колектив, рідко зустрінеш таку згуртованість.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Тільки в червні почав працювати, зарплату отримую регулярно. Все влаштовує. ЗП як і говорили, без сюрпризів. На початку вересня отримав % за перевиконання плану за серпень. Працювати віддалено комфортно, є чіткий графік і команда крута, дуже допомагали, навіть зараз підказують і консультують.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  У цій роботі мені подобається все, особливо — гідна та своєчасна оплата. І що ще хочу відзначити головною перевагою — це безкоштовний доступ до тренінгів, які проводить компанія. Відмінний стимул для отримання нових знань та саморозвитку. Ну і щодо технічної складової, то тут все в ногу з часом. Оновлені та стабільно працюючі програми.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Це моє перше місце роботи в саппорті, де я не відчуваю себе вичавленим лимоном)) Навіть незважаючи на повне завантаження та постійне спілкування з людьми! Просто це зовсім інший рівень аудиторії. Ділові, грамотні люди, які знають чого хочуть. Плюс за це все я отримую гарний оклад, без затримок із виплат.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Преимущества:Мені пощастило добре себе зарекомендувати та закріпитися у цій компанії. Звісно, у менеджера багато обов’язків. Робота досить-таки відповідальна, безпосередньо з клієнтами. Але мені подобається, що це не рутина. До того ж оплачують мої старання дуже добре. До окладу відсоток отримую завжди, т.к. KPI виробляю гарний;) Недостатки:нарікань немає

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Я працюю в КнБ менеджером з продажів уже понад рік, супроводжую клієнтів, які вже перебувають на навчанні та працюю з гарячими клієнтами. Мені сподобалося, що я, як і всі клієнти, маю допуск до програм КнБ і можу підвищувати свій професіоналізм. Працюю з дому, зарплату платять регулярно, з початку війни натяку не було на звільнення чи скорочення. Компанія працює в стандартному режимі.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Дуже тішить, що компанія не закрилася та не покинула своїх співробітників, бо робота мені дуже подобалася і знайти нову дуже важко. Дійсно починаємо працювати як раніше, змін у ЗП у поганий бік немає, швидко почали продумувати нові умови роботи. Усе влаштовує, хочеться якнайдовше тут пропрацювати.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Дуже боялася, що через війну можуть скоротити чи компанія закриється. Зараз намагаємось всією командою відновити всю роботу. Нам, як і клієнтам, дають багато нової інформації для роботи у військових умовах. І головне платять за всю працю. Скарг жодних.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Зараз компанія єдине, що відволікає від того, що відбувається. Завантаження повертається, люди намагаються повернути свій бізнес яким він був. Працюємо віддалено і є зарплата, тому все влаштовує.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Преимущества:Працюю декілька років. Подобаються умови й те, як компанія до всього адаптується. Був карантин – робота не зупинялась, так як всі процеси проходять в онлайні, війна – не стали погіршувати умови роботи та скорочувати тим більше. Усіляко допомагають співробітникам, заробітну плату виплачують у повному обсязіНедостатки:Немає

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  З початком війни були змушені поїхати з рідного міста. Дякуючи Конс на Бі$ вдалося зберегти бізнес та перевести його в онлайн. Тут дуже важливо було грамотно організувати роботу відділу продажів. В клубі Конс на Бі$ я отримав усі необхідні методики та інструменти для запуску дистанційного відділу продажів. Це допомогло і зберегти співробітників, що на початку здавалося неможливим, оскільки наша команда роз’їхалася по різних куточках нашої планети.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *