Отзывов о работе в СТОВ Зоря МаЇс насіння - 11

 • user avatar
  Моя оценка:

  Слишком дружный коллектив иногда в ущерб качеству работы. Мало времени на сон — 6 часов в сутки, и это если всё нормально. Черная бухгалтерия пенсионных отчислений нет, С доставкой бардак, склад ворует.

 • user avatar
  Моя оценка:

  ГоWно! Один Теслюк Вадик чего стоит просто зверь

 • user avatar
  Моя оценка:

  Зарплата от результатаВозможность получить большой опыт и зарабатывать размеренную заработную плату. Пришла на работу оператором колл-центра, а сейчас уже работаю менеджером-логистом. Скажите спасибо и за такую работу!.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Работа PR отдела(раскрутка бренда). Мне очень нравится работать здесь. Пакет, предоставление моб.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Да нет этих положительных сторон.Единственная это «место работы».С работоустройством нынче туго.Перекантоватлься где-то нужно.Бегут люди с этой «шарашкиной канторы»,но и приходят …тоже.А куда деваться. Директор особо не переборчивый ему какая разница кого в гавно мордой макать. Работатать то кому-то надо!По селам где раньше нынешний депутат хозяйничал, да потом ушел вздохнули сМинусы: Как и у всех нынче.Задержки по зарплате.Начальник со своей помощницей — неадекватный.Всегда нет ничего для организации работы.Не допоставки просрочки и т.д.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: василь справедливий!Здохнути можна!Дуже давно нет заходив на сайт.Так повеселився!!Ти бач як зачухалися!Пишуть і пишуть!Тіки дуже тупі пишуть.З одного IP адресу різні люди.Вчить грамоту василі справедливі і інші!Минусы: Чув що хотіли навіть закритися-так погано справи ідуть.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Другий рік працюю в компанії. Постійно відчуваю велику відповідальність так як спілкуюсь з кінцевим споживачем, а його думка є дуже важливою і для мене і для всього великого колективу виробників продукції і тих, хто її реалізує. Доводиться постійно підвищувати свій фаховий рівень і в цьому відчуваю підтримку колег і керівництва. В будь- яку хвилину можу звернутись до кожного і отримати пораду іМинусы: Поки що не помічав негативу ні по відношенню до мене, ні в колективі.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Підвищення рівня заробітної плати. Заохочення у вигляді премії.Навчання співробітників 7-8 жовтня 2010 року тренінг «Техніка персональних продажів». Консультаційна підтримка партнерів після продажу продукції. Постійна участь у виставках, семінарах з метою популяризації кукурудзи.Минусы: Низький рівень технічного забезпечення менеджерів у регіонах. Відсутність ноутбуків, що необхідні для кращої презентації продукції партнерам та документообігу організації.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Вільний графік роботи, головне, щоб продавалась кукурудза. До того ж ще й бензин дають і майже ніхто не контролює.Минусы: Дуже завищені планові показники, майже нереальні. До того ж невчасна виплата зароблених коштів. І взагалі постійна економія на працівниках.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Офіційне працевлаштування. Офіційна зар. плата. Оплата мобильного телефона.Минусы: Невчасна виплата заробітної плати. Відсутність гнучкої системи стимулювання оплати праці. Застаріле обладнання. А взагалі терпіти можна

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Історія підприємства рахується з квітня 2003 року. Підприємство працює на сільськогосподарському ринку. Розвивається, підвищує рівень насіннєвої продукції, надання послуг по обслуговуванню сільськогосподарських виробників з метою забезпечення їх посівним матеріалом. Кожна людина має дві сторони, має двоїсту натуру, чорне та біле, в тому числі керівники також люди. Приймаючи різні рішення, буваютьМинусы: Тривалий час заробітна плата не змінюється, система стимулювання праці працівників не досконала, дає змогу отримувати гарну винагороду дуже обмеженому колу працівників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *