Отзывов о работе в Агромарк - 12

 • user avatar
  Моя оценка:

  Работаю в компании 3 года. Коллективная работа была налажена ЧЁТКО . Вы — огромные молодцы!.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Малий заробіток при високих вимогах, штрафи, неповага, робоча субота, бюрократія що заважає нормально працювати, відсутність навчання та слабий карєрний ріст, Постійні великі проблеми з доставкою на склад філіі, та асортиментом продукціі, чогось постійно не вистачає, навіть система попередньго замовлення не виправляє сітуацію.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Ужасное обслуживание клиентов, хамское отношение, заманивают ценам в долл. Непорядочная компания донельзя. Всем на все насрать.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Восхитительным основным бухгалтером, грамотным и не истеричным, что является большой редкостью. Колектив дружній, толковий.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: НичевоМинусы: Василий Петрович Болеховский просто жуть а ни агроном он как и начальник и агроном он хочет сесть одной задницой на 3 базара но у него это не выходит и вобще фирма один бардак ни какого порядка и уважения к нашему народу а вот поляки и англичани они типа святые да гнать их в шею у них зарплата в приделах 3000$ и им всё мало а что говорить тогда нам.Рабочий день у них 12 часов если переработал то

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: ….Минусы: И я с О работал, ходячая проблема, у нее постоянно проблемы с оформлением кадров, с разрешениями на трудоустройство иностранцов. Впрочем там вся фирма такая, никто ничего не может сделать нормально.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Непогане місцезнаходження офісу, все на одому місці, виробництво, менеджери, бухгартерія, трактористи, механіки.Минусы: Вислав резюме, зі мною зв»язалась менеджер з кадрів Олеся Гончар, домовились про співбесіду. Приїхавши на зустріч в село Вирів, я прочекав на пані Олесю півтори години поки вона повернеться з обіду. На співбесіді запитали про попередній досвід роботи, та про розміри заробітної плати на попередніх місцях роботи. Сказали що я не підхожу, бо в мене досвіду за мало, і те, що зарплата яку я прошу (6

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: ———————————Минусы: фірма одним словом бардак хто як хоче так керуєполяки одні англійці другі а ми українці раби платяткопійки ще й поганяють землю виснажують хімієюорендованої землі мало навчилися із головами с/рдомовлятись за відкати і беруть решта земель неорендованих і наживаються причому для района нічого нероблять і робочих місць нема хіба що для своїх «сраколизів» і зарплату платят хорошу.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Оцінювати весь колектив і корпоративну культуру не маю права, а чутки озвучувати не будуМинусы: Лише з однієї співбесіди можу зробити висновок про професіоналізм ОЛЕСІ ГОНЧАР:1. Через цього «менеджера» витрачено 160 грн. на дорогу. Самі розумієте, дуже шкода. Сподіваюсь, Олеся також колись шукатиме роботу САМА!2. Кобіта на кілька телефонних дзвоників взагалі не брала трубку, не кажучи про те, щоб САМІЙ передзвонити.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: денег много благодаря инвесторам и МаркуМинусы: воруют все поляки исполнит. директора имеют людей за рабов а самисоздавают видимость что работают.Найбольше воруют полякичерез наших руководителей которые работают с начала

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: практически нет, там только поверхностную видимость солидной компании создают, а копнуть глубже — бардакМинусы: Людей используют как рабов, социальные проблемы на последнем месте

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  Плюсы: Быстро растет, большой потенциалМинусы: Учетность — 0, фин.директор — баран

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *