ТОВ «Гранфінресурс»

Опубликовано в категории 1 отзыв
images9
Рейтинг:

оценок 1

надання позик (кредитів)

ТОВ «Гранфінресурс» займається  діяльністю, яку називають „надання позик (кредитів) шляхом адміністрування коштів учасників груп”. Чинним законодавство не передбачена можливість надавати такі послуги.  Як правило, подібні схеми застосовуються до громадян, які в силу життєвих обставин терміново потребують грошових коштів (наприклад, на лікування), але не можуть отримати кредит у банку або іншій фінансовій установі. Користуючись скрутним фінансовим становищем та необізнаністю громадян, пропонується отримати позику (кредит) на вигі!
дних умовах і, як правило, без будь-яких документів про доходи, але за умови попередньої сплати грошових внесків. При цьому, зазвичай, строк надання обіцяної позики (кредиту) згідно з умовами договору взагалі є невизначеним, але громадянин зобов’язаний сплачувати внески та здійснювати погашення позики (кредиту), навіть якщо остання не була видана.

Один отзыв о работе

  • user avatar
    Моя оценка:

    Допоможу повернути гроші законним способом. Звертайтесь +380680445512,
    +380935494970. Email: <a href="mailto:vash.dogovir@mail.ru">vash.dogovir@mail.ru</a>, <a href="http://vash-dogovir.com.ua/" rel="nofollow">http://vash-dogovir.com.ua/</a>

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *