ООО «ЭКОНОМКОМФОРТ»

Опубликовано в категории комментария 4
pic_30607
Рейтинг:

оценок 4

надання позик (кредитів)

ТОВ «ЕКОНОМКОМФОРТ» займається  діяльністю, яку називають „надання позик (кредитів) шляхом адміністрування коштів учасників груп”. Чинним законодавством заборонено надавати такі послуги. Як правило, подібні схеми застосовуються до громадян, які в силу життєвих обставин терміново потребують грошових коштів (наприклад, на лікування), але не можуть отримати кредит у банку або іншій фінансовій установі. Користуючись скрутним фінансовим становищем та необізнаністю громадян, пропонується отримати позику (кредит) на вигідних умовах і, як правило, без будь-яких документів про доходи, але за умови попередньої сплати грошових внесків. При цьому, зазвичай, строк надання обіцяної позики (кредиту) згідно з умовами договору взагалі є невизначеним, але громадянин зобов’язаний сплачувати внески та здійснювати погашення позики (кредиту), навіть якщо остання не була видана.

Отзывов о работе в ООО «ЭКОНОМКОМФОРТ» - 4

 • user avatar
  Моя оценка:

  козодои , а не ооо «эконом комфорт»

 • user avatar
  Моя оценка:

  Слуги Сатани проводять до сих пір розподіл «висмоктаних надій і людських сподівань», користуючись цифрами «золотого перетину»-1.618. Це № їх офісу в Житомирі. Антикорупційний комітет м. Житомира і м.Рівне співпрацюють з шахраями ,бо не приймають ніяких заходів по закриттю цієї нахабної структури ООО Економ -комфорт.
  Новий рік на поріг, щоб шахрай хутко зник, а ми волю в кулак ,й, не здаваймося!

 • user avatar
  Моя оценка:

  Люди це лохотрон не ведіться на таку позику я сплатив перший внесок 6000 і мені сказали що в кінці місяця буде розподіл грошей, но пройшов місяць і мені сказали що я непопа під розподіл, тоді сказали сплатити щьомісячний внесок я сплатив 340грн. Після чого мені сказали що знову буде розподіл в кінці місяця тойсть 28.09.2017року. І сказали позвонити після обіду, де мені знову сказали що я непопа під розподіл.Я в них питаюся а коли я пораду вони мені відповіли сплачуйте далі. А саме головне що я хочу повернути свої гроші, а вони мені відповіли що вони неповертають. Якщо хтось уже вліз в таку аферу, то дзвоніть мені і тоді ми разом подамо на суд, і тоді вони невикрутяться. 380730927332 Олександр

 • user avatar
  Моя оценка:

  Допоможу повернути сплачені кошти. Звертайтесь. +380680445512, +380935494970. Email: <a href="mailto:vash.dogovir@mail.ru">vash.dogovir@mail.ru</a>, <a href="http://vash-dogovir.com.ua/" rel="nofollow">http://vash-dogovir.com.ua/</a> Консультація та аналіз документів БЕЗПЛАТНО!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *