Отзывов о работе в КОМПЛЕКТ ЭКОЛОГИЯ УКРАИНА - 4

 • user avatar
  Моя оценка:

  Враження від спілкування з керівництвом теж позитивні, адекватні, лояльні люди. Общаясь с людьми из различных компаний, понимаю как политика компаний, атмосфера в коллективах различная и т. Офіційне працевлаштуванняОфіційна заробітна платаЛояльність керівництва по відношенню до підлеглихПрозора діяльність підприємстваХарчування працівників за рахунок підприємстваСтабільна фінансова допомога на придбання одягу ділового стилю (оскільки у компанії при прийнятті на боту кандидата повідомляють про суворо визначений дрес-код)Зручні та комфортні умови праці (мова іде.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Ели уволилась! В любой ситуации если захотеть можно к чему-то придраться. З/п минимум.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Условия работы — обычные, стандартный график, веселит то, что в пятницу рабочий денек на 1 час короче. Хто би в компанію не прийшов, якщо є намір не просидіти години, а заробити як умога більше, він це зробить.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Начальство постоянно придумывает новый геморрой на попу сотрудников,оклад мизерный(на данный момент 1000000 руб),все остальное проценты от продаж,который вам могут и не выплатить после увольнения. Зарплата 2000 грн -ставка + от авто !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *