Отзывов о работе в КАЗАТИНХЛЕБ - 36

 • user avatar
  Моя оценка:

  Гавно а не завод как был так и остался.Сплошные обманы.Руководители всех рангов хамелионы.Хозяин обманут со всех сторон людьми которым доверяет хотя обман доверительный типа так и надо.Не везет казятинхлебу.Перемены видно будут не скоро.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Козли рідкісні особливо керовники з львова звикли все робити на холяву використовують людей .рОСТИК СЛІПЕ ГАМНО.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Боже,подивіться в що превратили наш хлебзавод((( грязюка та багнюка в цеху як на вулиці вже смердотень та жахітя десятому закажу щоб не їли хліба з крисячим гімном та сиром з пизд вонючих бабів.Мабуть коли буций лиже пизду кристині нагадує як він був зоотехніком ……. позорище ))).Ти куценко жидюра вухатий який постійно каже як пердить -грошей нема грошей нема тай не буде їх в вас долбойобів так як нікому не даєте і собі не маєте.Скоро ми напишимо як ви нас тут дурите побачимо як будете викручуватись.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Підори та гандони.Щоб вас закрили в сьому році.Людей дерьмом кормите ціни завищені в три рази людей обманюєте на заводі в чянах миші та коти плавають від податків тікаєте.Побачимо як ви нам заплатите по 3200 в лютому сього року викручуєтесь там а ще волонтерів з себе строїте.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Дуже не передбачена організація обіцяють багато а не виконують,будьте уважні часто обманюють клієнтів,в борг їм нічого не давайте так як будете чекати грошей довго а потім ще й винними лишитесь.Якійсь там начальник в очках Ярослав кажеться гамно і пиздабол.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Если бы была оценка минус 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 поставил бы ее! Гандоновое зборище идиотов маразматик Куценко и пидор Бойко не говоря уже про тех кто выше.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Сплошной обман с зарплатой такого обмана ище нигде не встречали,работать тяжело,условий никаких.Помойная яма короче,куда смотрять эти дауны с санстанции и охраны труда и про пожарников вообще молчек.Если там чего нибудь загорится то и люди погибнут и близлежащие жители пострадают как можно в городе держать такою бомбу .Где же вы властьимущие ????????????????

 • user avatar
  Моя оценка:

  Проработала там 3 месяца в администрации.Деньги платят хреново колектив гавно.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Будь проклят этот казатинхлеб вместе с его руководством в лице куценка владимира и бойко растислава гандоновича.

 • user avatar
  Моя оценка:  не выбрано

  При хлебпроме было нормально.Сейчас полная жопа,делать там нечего,роста никакого собственники и керовники ублюдки.Все нормальные люди ушли остались одни проститутки грязные и работяги которым деваться некуда.Винничанам платят от 8 тысяч гривен и выше,казатинцам не больше 2500 и то в основном все в конверте обманывают на официальной всякими там индексациями короче на биржу после них не станеш.Руководство тупое,украсть там нечего и денег не платят сплошное использывание. Самый большой пидор это Ростик Бойко и Куценко Василий по моему его директором типа назвали гаВно редкое. РОСТИК НА ХЛЕБПРОМЕ проворовался и здесь кучу народа подставил.Главбуха там скоро точно посадят за неуплату налогов ее точно используют как презик ))

 • user avatar
  Моя оценка:

  Редкостные уебки.Обман сплошной причем на всех направлениях работы.Простой люд вообще ни во что не ставят.Никогда не суйся туда.

 • user avatar
  Моя оценка:

  на заводі триндець повний.каналізація забита все смердить та тоне в ній каналізаційні стоковки не працюють на подвірі сплошний болотний басеін куди санстанція дивиться!!!! люди як можна в такій гидоті ше святий хліб робити а про їсти вже і говорити нічого.Позор тобі Куценко не дбаєш ти про людей так воно тобі і обернеться ти прийшов на працюючий завод і поставив його на вимираня а те що ти людей не цінуєш і на вулицю викидаєш тобі ще скажеться на старості років от побачиш ми то виживемо нам тут жити далі а от тобі …. проклятя від всіх над ким ти знущався

 • user avatar
  Моя оценка:

  Правду пишуть

 • user avatar
  Моя оценка:

  Заводу конец это видно и сбоку и спереди и раком.Вытягивают из него последнее.Руководство по всей иерархии не порядочное.Людей обманывают и не ценят.Зарплаты мизерные,пока ты работаеш руководство уже думает как тебя поменять.Поэтому долго там никто не держится даже те кто и дает в жепу и лижет ее.

 • user avatar
  Моя оценка:

  На Козятинському підорозаводі кожних півроку міняють форму оплати праці. В ідеалі все виглядає перспективно, але на практиці негативно. Деколи здається, що в Львові сидять професори, соціологи, аналітики, які професійно непридатні і некомпетентні взагалі. Спеціально відібрані нереалізовані «професіонали», котрі бажають своі » світлі» думки впровадити в життя. Складні формули нарахування З.П. створенні так, що людина в будь-якому випадку залишиться в проіграші. Коефіцієнт сервісу «-0», В кожноі людини свій настрій і «таргани», як догодити кожному… Це породжує конфлікти і напруженість в роботі, бо завжди знайдеться » крайній». Ростислав Бойко створює умови напруженості, моральної подавленості персоналу … Плани, сервіс, абсурдні акціі в умовах, … деструктивні умови, які впливають психо- фізичне здоров’я людини… Що вже говорити про шкідливість умов праці яких просто немає.
  Оплата праці і умови руйнують атмосферу в будь-якому колективі і здоров’я взагалі. Наочна сума обману цікава … Народна лотерея » Козятинхліб лохопродукт» процвітає на користь Фірми… Як це можна назвати — оприбуткування заробітньоі плати персоналу…Це кошмар. я Працюю на КЗХ 5 років. Але такого як тепер ніколи не було.На заводі масово звільняються, навіть самі закоренілі працівники. я в шоке!!!!! Я за останні три місяці мав меншу з\п ніж мала в грудні 2010 року а це 6,5 роки тому. я звільнюсь так шо треба тікати від цих ублюдків.
  Сучасна, бочка для гімна » — а так вміло вміє вижимати всі сили і вбивати бажання працювати. Умови праці створенні так, що людина працює в постійному стресі в морально-психічному напруженні. Неправильний маркетинг тупі бездарні плани, складні незрозумілі клієнту, в офісі Львова сидять ідіоти, критини, які шедеврально ускладняють роботу та дурять людей. Вміють Витискати макмимум з робочоі сили … Вони пояснюють це підвищенням З.П., але в кого … в Них самих .по 40 тисяч гривень..?!!! Можливо ми виконуєм іхню роботу !!! ,.. як без цього даунізму … . Немає З.П. Скажіть, як можна адекватно пояснити, давати «голу ставку» працівнику в кінці місяця ….. Можливо сама назва компанії Козлятинхліб Є підтекстом працівникам … Де ви опинилися … в якій Ж***** ви працюєте!!!! Сміхота.

 • user avatar
  Моя оценка:

  О,вже і Джогу Сашу дебільця вигнали і Зайця Сергія* взагалі ума не мають.Круто дивитися як розвалюється завод.Всі думали що при Цьомі було хреново а зараз це просто пиздець.Людям зарплату опустили щей кажуть потерпіть зараз всім важко і в козятині і в країні особливо тим хто отримує на хлібовиробництві козятина 15 тисяч начальник СБУ 30 тисяч куценко та 40 сліпий ростик а ви всі харчуйтесь пиздунцями про світле майбутнє.Обходьте всі їх стороною люди добрі і недобрі.Лихо вам буде.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Педики,вуйки єбані разом з нашими шістками

 • user avatar
  Моя оценка:

  тим хто звільняється гроші не виплачують і це правда.Зараз завод поступово перевозять у віницю біднота там на цьому хлібзаводі аж страшно керівники надуті пацюки та паразити які пьють кров і піт з народу але видно скоро вже задушаться нею позорище.Нехай те що ви не доплатили людям вам в старості милостиню подадуть все ж воно так ніколи не проходить от побачите. це стосується і тебе куценко і тебе джога і тебе буцийразом з кристиною ви же тепер парочка )

 • user avatar
  Моя оценка:

  Не порядні люди керують заводом.Отстой повний бугалтера працюють за безцін.Мене там надули обіцяли гори а дали гімна а порядних з себе строять типу ми тут зі Львова прийшли Козятин озолотити.Недоумки-це так смішно з сторони))

 • user avatar
  Моя оценка:

  не лізьте в ту дупу звітти всі нормальні люди тікають лишаються тільки ті кому нікуди йти пенсіонери або туніядці.Охерів коли взнав що там працює главбухом кондратюк світлана )вона відродженя завела в зад от ще одних лохів знайшлаале вони там один одного стоять.

 • user avatar
  Моя оценка:

  ОО як пиздато почитати правду про це болото!!! я пропрацював там майже рік .звільнили по типу скороченя штату але ні за що комерційний директор джога мудак мудаком короче грязна контора і гнилий колектив не витрачайте часу на них обіцяють багато і нічого не виконують я радий що пішов звітти і не їжте їх хліб щоб ви побачили як його роблять охуїли би від антисанітарії як печей та поміщеній так і від потних бабів які типа пекарі та професіонали тху блядь !!

 • user avatar
  Моя оценка:

  Ну шо сказати пропрацювала там біля 3 років праця важка як морально так і фізично до працівників ставляться як до непотріба та й керівники між собою контакту не мають постійно один на одного бочку котять та скаржаться що замало отримують грошей.У всіх відділах реальна совдепія і працюючи там відчуваєш себе в далеких 70 хх.)).Всі крадуть і це вважається нормальним, потрохи але крадуть всі, думали що шалава Цема Іван Іванович це вже кінець але після того як поміняли стару команду всі побачили що таке натуральний кінець як людським так і діловим якостям команди якої там вже ніколи не буде. Власники далекі від того що там відбувається тому скоріш за все скоро завод втратять як не рентабельний бізнес.Якщо хочете попасти на керівну посаду або в бухгалтерію то будьте готові або працювати за 1500 гривень і радіти тому що візьмете на халяву свіжого хліба а випишите як черствий ну і до того що вас рано чи пізно підставлять і звільнять аьо обмануть. Нікому не раджу звязуватись з ними отстой отстоєм.Ви тільки зайдіть в те приміщення цеху та склад хлібу і все зрозумієте.

 • user avatar
  Моя оценка:

  молодих дітей жалко і піти в цему козятині нікуди бідним а керівництву по барабану як хто живе доносять останє

 • user avatar
  Моя оценка:

  Козли блін одні проститутки продажні особливо Ира з кадрів та Кристя гімно от Танюваню доїдають вже.

 • user avatar
  Моя оценка:

  гроші не плотять.обманюють на нічних і святкових економлять на всему,директор Григорович дебіл та жмот люди ему вже невірять менеджери тікають хліб ніякий

 • user avatar
  Моя оценка:

  Обычная жидовская разлагающаяся кантора,вас там и обманут и наобещают и по миру пустят кто бы вы не были.Короче все как в стране так и там зеркало в луже дерьма.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Був я там болото болотом тільки зайдіть на територію і вахтову все зразу побачите.Платять мізер керівники дибіли совок совком рівень 60 року грошей постійно не має партнерам кошти не платять і живуть за їх рахунок так і виживають.В Козятині всі від них шарахаються. Антисанітарія повна на що санстанція дивиться і місцеві божки адже кормлять людей помийною продукцією.

 • user avatar
  Моя оценка:

  так не тільки директора там всіх звільнили але по ходу не тих кого треба і настала повна жопа завцехом статю вхуячили нізащо завскладом ніну теж поперли по ходу там самі хазяї в себе і пиздять мені поважні люди повідомили чуствую буде там ще суд пересуд.

 • user avatar
  Моя оценка:

  да ятоже сталкувався з цею канторою всі пиздили а директора звільнили

 • user avatar
  Моя оценка:

  Самое вонючее гавно там это комерческий деректор Джога который нихрена не делает а только шарится и получает зарплату 10 штук имеет свои магазины в калиновке и маршрут. разводит лохов руководителей которые во львове кроме своей писки ничего не видят . Новый деректор Куценко вообще посмешище на весь город ,жадный и лживый . Проработал там водителем 2 года , воруют все поголовно ну а как же жить на такую нищенскую зарплату. При увольнении сняли за какието запчасти и отпуск не дощитали. Короче лохотрон да и все.

 • user avatar
  Моя оценка:

  якщо хочеш вбити своє житя і наробитися на халяву йди в ту калабаню )) обманюють по повній зараз взагалі незнаю хто ще їсть той хліб ,антисанітарія короче пробула там 2 дні і ледь ноги не відкинула обходьте їх стороною колектив гнилий завідча виробництвом кристина краде що бачить і їбеться з начальником по охороні

 • user avatar
  Моя оценка:

  000

 • user avatar
  Моя оценка:

  Не так давно устроилась на данное создание. Впринципе получаешь очень отличные познания и опыт в продажах, учишься хорошо выражать свои мысли, получаешь навык убеждения клиента.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Можно сказать – практически, что собственный небольшой городок. — Заработная плата выплачивается во время, платят премии- сотрудник имеет социальные льготы- можно получить неплохой опыт работы.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Из компании ушло уже более половины Никогда не суйся сюда.

 • user avatar
  Моя оценка:

  Дурят ужасно! Людей,проработавших с компании немало лет, могут просто попросить без объяснения причин. Отсутствие четкой постановки задач,никто толком не может провести со вами обучение.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *